Powerchem Pasta medená AG 400ml

Kód: 5150006

Výrobca: Powerchem

Skladom: Nie

Cena: Na dopyt

Parametre

Poznámka Medená pasta je syntetická viacúčelová medená pasta v spreji s veľmi dobrou absorpciou vysokého tlaku. Má skvelé mazacie vlastnosti, zabezpečuje rovnomerné trenie plochy a rovnomerné rozloženie uťahovacieho momentu na skrutke. Je to vysokopriľnavé mazivo odolné voči horúcej vode a veľmi dobre vytesňuje vlhkosť aj v korozívnom prostredí, zabraňuje korózii pri vysokých teplotách, nedochádza k nahromadeniu olejového karmónu, slúži aj ako ochrana pri zváraní a tiež chráni pred zadretím a zapečením. Pasata má výborné mazacie a separačné vlastnosti aj pri teplote + 1300 stupňov celzia
Oblasti využitia: Medená pasta je určená na premazávanie miest zaťažených vysokým tlakom a vysokými teplotami. Slúži na dôkladné tenkovrstvové mazanie, aby sa zabránilo treniu a opotrebeniu. Slúži aj ako separačné mazivo pre spoľahlivú demontáž. Tiež sa používa na ochranu skrutiek a na dosiahnutie jednotného trenia.
Aplikácia: Dôkladne vyčistite jednotlivé diely. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte mazivo na požadovaný diel pred montážou nechajte odvetrať.
Technické údaje: tepelná odolnosť: -35 až + 1300 stupňov celzia, farba: metalická medená
Dátum spotreby: uvedený na obale